اشتراک تست رایگان

۱

دانلود و نصب

ابتدا آخرین ورژن کانکشن هوشمند را از صفحه مرکز دانلود، دانلود کرده و سپس آن را نصب کنید

نکته مهم

  • در صورت مواجه شدن با خطای زیر، فایل Microsoft .NET Framework 4.5.2 را از صفحه مرکز دانلود، دانلود کرده و سپس آن را نصب کنید. در ادامه، دوباره برای نصب کانشکن هوشمند اقدام کنید.
Microsoft .Net Framework Required Message Screen Shot
Smart Connection application installation interface screen shot

۲

اجرا برنامه برای اشتراک تست رایگان

برنامه را اجرا کرده و سپس بر روی گزینه "اشتراک تست" کلیک کنید. این گزینه باعث اتصال رایگان ۱۰ دقیقه ای شما به سرور های ما می شود.
همچنین در صورت نیاز می توانید با کلیک بر روی گزینه "تنظیمات"، تنظیمات مربوط به پروکسی را انجام دهید.

نکته مهم

  • دوستان می توانند از اشتراک تست به تعداد دفعات نامحدود استفاده کنند. با هر بار اتصال، ۱۰ دقیقه به سرویس های ما متصل می شوند.
  • شما در این ۱۰ دقیقه می توانید با اجرای بازی و شروع بازی (در حالت Practice Mode یا آزمایشی) به تست پینگ و تاخیر خود بپردازید.
  • بر اساس تست های انجام شده توسط کارشناسان پینگ هینت، تاخیر بازی ها به ۸۵ میلی ثانیه و حتی کمتر نیز کاهش پیدا کرده است.
  • توصیه اکید می شود که به هیچ وجه برای تست پینگ و تاخیر از آی پی های معمول 8.8.8.8 و 8.8.4.4 استفاده نشود. سرورهای مذکور در آمریکا و در فاصله بسیار دوری قرار گرفته است و همچنین به علت استفاده جهانی از این آی پی ها، مسیریابی ها در هر بازه زمانی متفاوت می باشد. در نتیجه، تاخیر و پینگ های متفاوتی در بازه های زمانی مختلف دریافت خواهید کرد که هیچ ارتباطی به تاخیر و پینگ سرورهای بازی ندارد. اکیدا توصیه می شود که برای تست تاخیر و پینگ، با اجرای بازی، از سرورهای اصلی بازی برای تست سرویس کاهش پینگ استفاده کنید.
Smart Connection application interface