قوانین و مقررات

قوانین و مقررات پینگ هینت به شرح زیر می باشد:
۱ سرویس های پینگ هینت به هیچ عنوان برای عبور از فیلتر.ینگ کاربرد ندارد.
۲ تمامی سرورهای پینگ هینت مستقر در ایران می باشند و فعالیت سرورها و وب سایت پینگ هینت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.
۳ کاربران موظف هستند که تمامی مقررات حاکم در جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین جرایم رایانه ای را در هنگام استفاده از سرویس های پینگ هینت رعایت کنند. بدیهی است که تمامی مسئولیت تخطی از قوانین، بر عهده شخص کاربر بوده و پینگ هینت هیچ مسئولتی در این قبال پذیرا نمی باشد.
۴ کاربر به هیچ عنوان حق استفاده از نرم افزارهای عبور از فیلتر پس از اتصال به سرویس های پینگ هینت را ندارد و تمامی مسئولیت تخطی از این قانون متوجه خود کاربر می باشد.
۵ مسئولیت هر گونه سو استفاده از سرویس های پینگ هینگ به عهده کاربر بوده و پینگ هینت هیچ مسئولیتی در این باره ندارد.
۶ کاربر حق استفاده از سرویس های پینگ هینت برای ایجاد اخلال در شبکه های اینترنتی، تست نفوذ، حمله های اینترنتی و سایر جرایم رایانه ای را ندارد.
۷ مسئولیت حفظ و نگهداری از ایمیل و رمز عبور مربوط به اشتراک به طور کامل بر عهده کاربر می باشد.
۸ کاربر موظف است در هنگام وارد کردن ایمیل خود دقت لازم را به کار گیرد و در صورت وارد کردن ایمیل اشتباه در هنگام ثبت نام، پینگ هینت هیچ مسئولیتی در قبال بازیابی اشتراک نخواهد داشت.
۹ اعتبار اشتراک خریداری شده توسط کاربر، پس از خرید موفق شروع می شود.
۱۰ هر یک ماه اعتبار زمانی اشتراک، ۳۰ روز فرض شده است.
۱۱ سایت پینگ هینت هیچ نماینده فروش یا پنل نمایندگی ندارد و با سایت ها و اشخاصی که اقدام به فروش سرویس های پینگ هینت می کنند، بر خورد خواهد کرد.
۱۲ با توجه به احتمال بروز اختلال در شبکه و اینترنت داخلی و خارجی و همچنین وجود تغییرات اینترتنی، تیم پینگ هینت هیچ تضمینی مبنی بر عدم وجود قطعی، اختلال و نوسان ارائه نمی دهد و مسئولیت عواقب ناشی از این اختلال ها بر عهده خود کاربر می باشد.
۱۳ حق اضافه کردن، ویرایش و حذف هر کدام از بندهای بالا برای پینگ هینت محفوظ می باشد.