درباره ما

پینگ هینت با هدف ارتفا کیفیت و کاهش تاخیر بازی های آنلاین تاسیس شده است. با استفاده از سرویس های پینگ هینت، کاربر از طریق بستر اینترانت ملی به سرورهای پینگ هینت متصل می شود. سرورهای پینگ هینت با بررسی شرایط موجود، و همچنین به علت قرار گرفتن در لایه های بالا شبکه اینترنت، بهترین مسیر و کمترین تاخیر را برای اتصال به سرورهای بازی فراهم می سازند. در نتیجه کاربران با استفاده از شبکه پایدار و با اولویت بالای پینگ هینت، اتصالی با کمترین تاخیر ممکن و پایدارترین وضعیت به سرورهای بازی خواهند داشت.

پینگ هینت با بهره گیری از سرورهای اختصاصی، پورت شبکه اختصاصی، الگوریتم هوشمند پخش کاربران بین سرورها، اتصال مجدد کاربران در صورت قطعی برخی از سرورها، ایجاد ۸ کانکشن همزمان و همچنین با استفاده از تکنولوژی توربو، اتصالی پایدار با کمترین تاخیر را برای کاربران و گیمرها به ارمغان آورده است. باید توجه داشت که به علت اختصاصی بودن شبکه و سرورهای پینگ هینت، میزان نوسانات شبکه به حداقل ممکن رسیده است که موجب افزایش کیفیت هر چه بیشتر سرویس های پینگ هینت می شود.

مدیریت پینگ هینت
صاحب امتیاز وب سایت: فرزاد چوکان
سال تاسیس: ۱۳۹۶

تماس با ما

راه های ارتباطی:
ایمیل: info@pinghint.ir
کانال تلگرام: PingHint
ارتباط با ادمین در تلگرام: PingHint_Admin
تلفن تماس: 017-33344667 (ساعت پاسخ گویی ۱۰ الی ۱۳)
آدرس پستی: استان گلستان، شهر گنبد کاووس، محله کوی مخابرات ، کوچه یکم ، خیابان حافظ جنوبی ، پلاک ۹۵۷ ، طبقه اول

کاربران گرامی می توانند از طریق صفحه "تیکت" واقع در منوی "پشتیبانی" شکایات، اشکالات، نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارند.